• Obniżka

1.51.701 PROFIL NAŚCIENNY EUROPLAST 11 x 3,1 x 200 cm

LISTWA NAŚCIENNA EUROPLAST 1.51.701 twarda, wykonana z wysokiej jakości poliuretanu co zapewnia wyrazistość i ostrość tłoczonych wzorów. Dekoracja jest gładka, pokryta farbą podkładową, przygotowana do malowania, lekka i łatwa w montażu. Profil doskonały do zamaskowania nierówności i estetycznego wykończenia wnętrza, odporny na promienie UV i działanie wilgoci. Listwa naścienna nadaje się do upiększania ścian, sufitów, drzwi, mebli oraz innych elementów wnętrz. Do wykorzystania np. jako profil oddzielający kolory na ścianie, do tworzenia ram i ekranów na sufitach lub ścianach.

Cena 1 szt. listwy o długości 2mb

*minimalne zamówienie tego produktu  - 1 szt 
* realizacja - od 3 do 7 dni roboczych

PRZY ZAMÓWIENIU SZTUKATERII POWYŻEJ 200 ZŁ WYSYŁKA GRATIS !!!

208,44 zł - 8%
226,57 zł
TWORZYWO
WYSOKOŚĆ
SZEROKOŚĆ
RODZAJ PRODUKTU
Ilość

  • Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone. Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone.
  • Krótki czas realizacji zamówień.
                                                                                                 ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? 
MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ Krótki czas realizacji zamówień. ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ
  • Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass). Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass).

PROFILE NAŚCIENNE EUROPLAST to seria dekoracji wykonanych  z wysokiej jakości poliuretanu co zapewnia wyrazistość i ostrość  tłoczonych wzorów. Profile posiadają gładką powierzchnię, pokryte są farbą podkładową, przygotowane do malowania na dowolny kolor farbami pozbawionymi rozpuszczalników np. silikonowymi, akrylowymi lub lateksowymi. Montaż listew sprawia, że całe pomieszczenie zyskuje nową estetykę. Produkt odporny na promienie UV i działanie wilgoci. Profil można wykorzystać np. do oddzielenia dwóch kolorów ściany, do tworzenia ram i ekranów na ścianach lub sufitach.  Listwa doskonale sprawdza się jako element maskujący nierówności pozwalając na praktyczne i estetyczne wykończenie wnętrza. Produkt jest lekki, łatwy w montażu.

* Wybrane elementy sztukateryjne należy przyłożyć do ścian i sprawdzić czy dokładnie przylegają, podłoże musi być czyste, suche i odtłuszczone.

* Aby zapobiec problemom z montażem sztukaterię należy aklimatyzować przez 24-48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą montowane.

* Do montażu sztukaterii Europlast zaleca się stosowanie kleju montażowego Creativa C300. W innym wypadku należy koniecznie używać kleju odpowiadającego specyfikacji kleju Creativa. Stosowane kleje nie mogą zawierać rozpuszczalnika. 

 

                                    

              

               

INFORMACJE TECHNICZNE:  

Kolekcja

EUROPLAST

Wysokość

11 cm

Szerokość

3,1 cm

Długość

200 cm

Tworzywo

Poliuretan

Montaż

klej montażowy C300

klej do łączeń C310

 

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA ODNOŚNIE DODATKOWYCH RABATÓW, MONTAŻU, POMOCY W DOBORZE PRODUKTÓW PROSIMY O KONTAKT :

                                                      TEL. 730 716 338

                                                      E-MAIL: biuro@dekoratornia.net.pl

EUROPLAST

Specyficzne kody