• Obniżka

BBM-084 LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF DUNIN 8 x 1,6 x 200 cm

LISTWA PRZYPODŁOGOWA DUNIN BBM-084 wykonana z MDF-u z gładką powierzchnią, twarda, lekka, łatwa w montażu. Profil fabrycznie pokryty jest dwuwarstwową warstwą białego lakieru oraz izolantem przeciwwilgociowym. Listwa doskonale sprawdza się jako element maskujący otwory, nierówności i pęknięcia w miejscu łączenia się ściany z podłogą pozwalając na praktyczne i estetyczne wykończenie wnętrza.

Cena 1 szt.  listwy o długości 2 mb

*minimalne zamówienie tego produktu  - 1 szt 
* realizacja - do 3 dni roboczych

PRZY ZAMÓWIENIU SZTUKATERII POWYŻEJ 200 ZŁ WYSYŁKA GRATIS !!!

74,10 zł - 5%
78,00 zł
TWORZYWO
WYSOKOŚĆ
SZEROKOŚĆ
RODZAJ PRODUKTU
Ilość

 • Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone. Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone.
 • Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass). Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass).
 • Krótki czas realizacji zamówień.
                                                 ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? 
MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ Krótki czas realizacji zamówień. ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ
Listwy przypodłogowe MDF DUNIN to seria dekoracji wykonanych  z wysokiej jakości materiału MDF. Montaż listew sprawia, że całe pomieszczenie zyskuje nową estetykę. Produkt odporny na uderzenia o zmywanie. Listwa doskonale sprawdza się jako element maskujący otwory, nierówności i pęknięcia w miejscu łączenia się ściany z podłogą pozwalając na praktyczne i estetyczne wykończenie wnętrza. Produkt jest lekki, łatwy w montażu. 
 - łatwe w samodzielnym montażu - cięciu i klejeniu 

 - idealnie gładka powierzchnia o równych krawędziach

LOGO

INFORMACJE TECHNICZNE: 

 

Kolekcja

DUNIN

Wysokość

8 cm

Szerokość

1,6 cm 

Długość

200 cm 

Tworzywo

MDF 

Montaż 

klej WS MDFIX

fuga  WS JOINER 

  Produkty z serii DUNIN MDF przeznaczone są do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Charakteryzują się łatwością w cięciu, klejeniu i spoinowaniu. Produkty nie kruszą się i nie pylą podczas montażu oraz użytkowania. Można je z łatwością przycinać, a także wykonywać w nich otwory. Czysty i szybki montaż bez konieczności stosowania brudzącego kleju gipsowego pozwala na łatwe zamontowanie produktów w wykończonych już wnętrzach. Produkt nie obciąża ścian. Seria produktów DUNIN MDF charakteryzuje się niskim kosztem montażu oraz małym zużyciem materiałów montażowych. MATERIAŁY I NARZĘDZIA DO MONTAŻU: - poziomica ( ew. listwa startowa ), pistolet ręczny, papier ścierny, szpachelka, piła o drobnym uzębieniu ( do drewna ), narzędzia malarskie, farba do wnętrz. MDF – MDFIX 
PRZYCINANIE
Przycinanie elementów DUNIN  jest łatwe i nie wymaga posiadania profesjonalnych urządzeń. Do przycinania elementów używać: piłę o drobnym uzębieniu, pilarkę ręczną lub stołową, wyrzynarkę. Cięcie pod kątem wykonać przy pomocy skrzynki uciosowej, ręcznej lub elektrycznej ukośnicy.
KLEJENIE
Przed montażem należy rozplanować ułożenie elementów. Podłoże powinno być czyste, równe i niepylące. W przypadku wystąpienia większych nierówności należy wyrównać je np. gipsem szpachlowym. Zaleca się stosowanie kleju WS MDFIX. Klej należy wyciskać z kartusza przy pomocy pistoletu ręcznego ( wyciskarki ). Klej rozprowadzać w odległości 2-3 mm od krawędzi produktu. Przed przyłożeniem produktu do podłoża trzeba upewnić się, że wzór skierowany jest we właściwą stronę. Elementy przyklejać równomiernie przytrzymując je do klejonego miejsca przez ok. 20 s. Nadmiar kleju wypływającego spod elementu usunąć. 
SPOINOWANIE
1. Do prac przystąpić najwcześniej 24 godziny po przyklejeniu elementów do podłoża. Do spoinowania listew przypodłogowych MDF należy stosować WS JOINER. Spoina ta pozwala na szybką aplikację fugi na większych powierzchniach bez konieczności wyciskania spoiny w szczeliny. 2. Przed spoinowaniem należy zrównać krawędzie połączeń elementów papierem ściernym. 3. Fugę wprowadzić w 3 mm przestrzeń między elementami. Nadmiar spoiny usunąć z powierzchni produktu metalową szpachelką oraz wygładzić. Należy pamiętać o wykonaniu spoiny dookoła zamontowanego produktu. 
**Produkt jest łatwy do czyszczenia. 
*Grubość oraz wielkość elementów może być zróżnicowana (tolerancja od wymiarów podanych w katalogu wynosi ± 4 mm). Przed zamontowaniem produktu należy upewnić się, że zakupiona partia elementów ma odpowiednią jakość i wymiar. Wybierając ścienne elementy dekoracyjne należy uwzględnić nie tylko ich wzór, ale przede wszystkim walory użytkowe, stosując je zgodnie z ich przeznaczeniem. Produkty Dunin MDF należy przechowywać oraz montować w suchych pomieszczeniach w temperaturze pokojowej. Nie zastosowanie się do warunków podanych w instrukcji montażu nie stanowi podstaw do reklamacji. Wszelkie prace związanie z montażem należy powierzyć wykwalifikowanemu specjaliście, pamiętając o zasadach wynikających z ogólnej wiedzy budowlanej.

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA ODNOŚNIE DODATKOWYCH RABATÓW, MONTAŻU, WYPOŻYCZENIA PRÓBEK, POMOCY W DOBORZE PRODUKTÓW PROSIMY O KONTAKT :

                                                      TEL. 730716338

                                                      E-MAIL: biuro@dekoratornia.net.pl

DUNIN

Specyficzne kody