• Obniżka
md003
 • md003

MD003 MARDOM LISTWA NAŚCIENNA 2,2 x 1 x 200 cm

LISTWA NAŚCIENNA MARDOM ELITE MD003 gładka, prosta w formie. Twarda, wykonana z wysokiej jakości materiału Polyforce dużej gęstości, odporna na uderzenia, pokryta specjalną powłoką zabezpieczającą o właściwościach wygładzających, wodoodpornych i ułatwiających absorpcję farby. Profil doskonały do zamaskowania nierówności i estetycznego wykończenia wnętrza, nadaje się do upiększania ścian, sufitów, mebli oraz innych elementów wnętrz. Do wykorzystania np. jako profil oddzielający kolory na ścianie, do tworzenia ram, ekranów na sufitach i ścianach, łatwy w montażu.

Cena 1 szt.  listwy o długości 2 mb

*minimalne zamówienie tego produktu  - 1 szt 
* realizacja - do 3 dni roboczych

PRZY ZAMÓWIENIU SZTUKATERII MARDOM POWYŻEJ 200 ZŁ WYSYŁKA GRATIS !!!

25,06 zł - 8%
27,24 zł
TWORZYWO
WYSOKOŚĆ
SZEROKOŚĆ
RODZAJ PRODUKTU
Ilość
Klienci zakupili: 214 szt. tego produktu

 • Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone. Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone.
 • Krótki czas realizacji zamówień.
                                                 ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? 
MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ Krótki czas realizacji zamówień. ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ
 • Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass). Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass).

LISTWY NAŚCIENNE MARDOM ELITE  to seria dekoracji wykonanych z wysokiej jakości materiału Polyforce (odpowiednik duropolymeru) o dużej gęstości, odporne na uderzenia, pokryte specjalną powłoką zabezpieczającą o właściwościach wygładzających, wodoodpornych i ułatwiających absorpcję farby. Profile posiadają gładką powierzchnię, do malowania na dowolny kolor farbami pozbawionymi rozpuszczalników np. silikonowymi, akrylowymi lub lateksowymi. Montaż listew sprawia, że całe pomieszczenie zyskuje nową estetykę. Produkt odporny na promienie UV i działanie wilgoci. Profil można wykorzystać np. do oddzielenia dwóch kolorów ściany. Listwy doskonale sprawdzą się jako element maskujący nierówności pozwalając na praktyczne i estetyczne wykończenie wnętrza, są lekkie i łatwe w montażu.

* Wybrane elementy sztukateryjne należy przyłożyć do ścian i sprawdzić czy dokładnie przylegają oraz czy kąty są zgodne. Podłoże musi być czyste, suche i odtłuszczone.

* Aby zapobiec problemom z montażem sztukaterię należy aklimatyzować przez 24-48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą montowane.

* Do montażu sztukaterii Mardom zaleca się stosowanie kleju montażowego Mardom DECOR FIX PRO oraz na łączenia klej Mardom DECOR FIX EXTRA. W innym wypadku należy koniecznie używać kleju odpowiadającego specyfikacji kleju Mardom Decor. Stosowane kleje nie mogą zawierać rozpuszczalnika.

  

INSTRUKCJE MONTAŻU MARDOM DECOR  - VIDEO :

MONTAŻ LISTEW W NAROŻNIKACH ZEWNĘTRZNYCH

MONTAŻ LISTEW W NAROŻNIKACH WEWNĘTRZNYCH

MASKOWANIE ŁĄCZEŃ LISTEW

INFORMACJE TECHNICZNE: 

Kolekcja

 ELITE

Wysokość

2,2  cm

Szerokość

1 cm 

Długość

200 cm 

Tworzywo

PolyForce - trwały, ekologiczny materiał o wysokiej gęstości, odporny na uderzenia mechaniczne

Montaż

klej DECOR FIX PRO 

klej do łączeń DECOR FIX EXTRA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA ODNOŚNIE DODATKOWYCH RABATÓW, MONTAŻU, WYPOŻYCZENIA PRÓBEK LUB POTRZEBNA JEST POMOC W DOBORZE PRODUKTÓW PROSIMY O KONTAKT :

                                                      TEL. 730716338

                                                      E-MAIL: biuro@dekoratornia.net.pl

MARDOM

Specyficzne kody