PX103 ORAC LISTWA NAŚCIENNA 2,5 x 1,2 x 200 cm

LISTWA NAŚCIENNA ORAC PX103 - prosta w formie, pasująca do większości pomieszczeń.  Twarda, wykonana z wysokiej jakości duropolymeru o dużej gęstości, odporna na uderzenia, gładka, pokryta farbą podkładową do malowania. Profil doskonale sprawdzi się jako element maskujący nierówności pozwalając na estetyczne wykończenie wnętrza. Produkt odporny na promienie UV, działanie wilgoci i wody. Listwa naścienna nadaje się do upiększania ścian, sufitów, drzwi, mebli oraz innych elementów wnętrz. Do wykorzystania np. jako profil oddzielający kolory na ścianie, do tworzenia ram i ekranów na sufitach lub ścianach.

Cena 1 szt.  listwy o długości 2 mb

*minimalne zamówienie tego produktu  - 1 szt 
* realizacja - do 3 dni roboczych

PRZY ZAMÓWIENIU SZTUKATERII ORAC POWYŻEJ 200 ZŁ WYSYŁKA GRATIS !!!

28,32 zł
TWORZYWO
WYSOKOŚĆ
SZEROKOŚĆ
RODZAJ PRODUKTU
Ilość
Klienci zakupili: 298 szt. tego produktu

 • Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone. Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone.
 • Krótki czas realizacji zamówień.
                                                 ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? 
MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ Krótki czas realizacji zamówień. ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ
 • Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass). Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass).

Listwy naścienne ORAC AXXCENT  to seria listew wykonanych z wysokiej jakości duropolymeru o dużej gęstości co zapewnia twardość produktu i jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Listwa naścienna stanowi zarazem element funkcjonalny i dekoracyjny. Profile posiadają gładką powierzchnię, przeznaczone do malowania na dowolny kolor farbami pozbawionymi rozpuszczalników np. silikonowymi, akrylowymi lub lateksowymi. Montaż listew sprawia, że całe pomieszczenie zyskuje nową estetykę.  Listwa jest odporna na wilgoć dzięki czemu może być stosowana w kuchni, łazience itp. Profil można wykorzystać np. do oddzielenia dwóch kolorów ściany, do tworzenia ram i ekranów na ścianach lub sufitach.  Listwa doskonale sprawdza się jako element maskujący nierówności pozwalając na praktyczne i estetyczne wykończenie wnętrza, niwelujące wszelkie niedoskonałości. 

    INSTRUKCJA MONTAŻU SZTUKATERII ORAC DECOR

 

LISTWA WYSTĘPUJE RÓWNIEŻ W WERSJI FLEX

INFORMACJE TECHNICZNE: 

 

Kolekcja

AXXENT

Wysokość

2,5 cm

Szerokość

1,2 cm 

Długość

200 cm 

Tworzywo

Duropolymer - tłoczony i odporny na uderzenia polimer oparty na wysokiej gęstości mieszankach polistyrenu

Montaż

klej FDP500 ORAC

klej do łączeń FX200 / FX210

 

 

 

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA ODNOŚNIE DODATKOWYCH RABATÓW, MONTAŻU, WYPOŻYCZENIA PRÓBEK LUB POTRZEBNA JEST POMOC W DOBORZE PRODUKTÓW PROSIMY O KONTAKT :

                                                      TEL. 730716338

                                                      E-MAIL: biuro@dekoratornia.net.pl

ORAC

Specyficzne kody