• Obniżka
ql036
 • ql036

QL046 MARDOM ELITE LISTWA KARNISZOWA 12 x 5 x 240 cm

LISTWA KARNISZOWA MARDOM ELITE QL046 doskonała do zamaskowania karniszy i szyn. Twarda, wykonana z wysokiej jakości materiału Polyforce dużej gęstości, odporna na uderzenia, gładka, pokryta farbą podkładową, do malowania. Listwa karniszowa stanowi zarazem element funkcjonalny i dekoracyjny. Profil pomoże zakryć szyny i karnisze jednocześnie stanowiąc dekorację przestrzeni okiennej.  Produkt odporny na promienie UV, działanie wilgoci i wody. Specjalnie wyprofilowane kształty pozwalają na umiejscowienie oświetlenia LED. 

LISTWA W TECHNOLOGII LightGuard®

LISTWA W TECHNOLOGII LISTWA W TECHNOLOGI

Cena 1 szt.  listwy o długości 2,4 mb

*minimalne zamówienie tego produktu  - 1 szt 
* realizacja - do 3 dni roboczych

PRZY ZAMÓWIENIU SZTUKATERII MARDOM POWYŻEJ 200 ZŁ WYSYŁKA GRATIS !!!

203,54 zł - 8,5%
222,45 zł
TWORZYWO
WYSOKOŚĆ
SZEROKOŚĆ
RODZAJ PRODUKTU
Ilość
Klienci zakupili: 15 szt. tego produktu

 • Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone. Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone.
 • Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass). Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass).
 • Krótki czas realizacji zamówień.
                                                 ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? 
MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ Krótki czas realizacji zamówień. ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ

Listwy karniszowe MARDOM ELITE to seria listew wykonanych z wysokiej jakości materiału POLYFORCE o dużej gęstości co zapewnia twardość produktu i jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Profile posiadają gładką powierzchnię, przeznaczone do malowania na dowolny kolor farbami pozbawionymi rozpuszczalników np. silikonowymi, akrylowymi lub lateksowymi. Montaż listew sprawia, że całe pomieszczenie zyskuje nową estetykę. Dzięki profilom mogą zostać ukryte karnisze i szyny.  Listwa jest odporna na wilgoć dzięki czemu może być stosowana w kuchni, łazience itp. Profil łatwy w montażu

 LISTWA W TECHNOLOGII LightGuard®

Technologia LightGuard® to innowacyjny koncept, który eliminuje wszelkie niedogodności związane ze stosowaniem oświetlenia LED. Największym problemem związanym ze stosowaniem listew oświetleniowych było przebijanie światła przez powierzchnię listwy. Jest to naturalne zjawisko, które jednak w znaczący sposób wpływało na efekt wizualny. LightGuard® gwarantuje doskonały efekt wizualny podczas stosowania oświetlenia LED. Dzięki temu nie jest konieczne oklejanie listwy taśmą aluminiową, co redukuje czas montażu o 80%

  

INSTRUKCJE MONTAŻU MARDOM DECOR  - VIDEO 

MONTAŻ LISTEW W NAROŻNIKACH ZEWNĘTRZNYCH

MONTAŻ LISTEW W NAROŻNIKACH WEWNĘTRZNYCH

MASKOWANIE ŁĄCZEŃ LISTEW

INFORMACJE TECHNICZNE:  

Kolekcja

ELITE

Wysokość

12  cm

Szerokość

5 cm 

Długość

240 cm 

Tworzywo

PolyForce -  trwały, ekologiczny materiał o wysokiej gęstości, odporny na uderzenia mechaniczne

Montaż

klej DECOR FIX PRO 

klej do łączeń DECOR FIX EXTRA

super mocny klej DECOR MAX

MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA OŚWIETLENIA LED

 * Wybrane elementy sztukateryjne należy przyłożyć do ścian i sprawdzić czy dokładnie przylegają oraz czy kąty są zgodne. Podłoże musi być czyste, suche i odtłuszczone.

* Aby zapobiec problemom z montażem sztukaterię należy aklimatyzować przez 24-48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą montowane.

* Do montażu sztukaterii Mardom zaleca się stosowanie kleju montażowego Mardom DECOR FIX PRO oraz na łączenia klej Mardom DECOR FIX EXTRA. W innym wypadku należy koniecznie używać kleju odpowiadającego specyfikacji kleju Mardom Decor. Stosowane kleje nie mogą zawierać rozpuszczalnika. 

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA ODNOŚNIE DODATKOWYCH RABATÓW, MONTAŻU, WYPOŻYCZENIA PRÓBEK LUB POTRZEBNA JEST POMOC W DOBORZE PRODUKTÓW PROSIMY O KONTAKT :

                                                      TEL. 730716338

                                                      E-MAIL: biuro@dekoratornia.net.pl

MARDOM

Specyficzne kody