• Obniżka

HEXAGON HILLS DUNES PANEL ŚCIENNY 3D 44 X 38 CM

PANEL ŚCIENNY DUNES HEXAGON HILLS - wykonany ze specjalnego gipsu, dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. Panel jest nietoksyczny i nie zawiera lotnych związków mineralnych, jest całkowicie niepalny. Montaż paneli pomoże w stworzeniu oryginalnej aranżacji wnętrza.

Cena 1 szt. 

*minimalne zamówienie tego produktu  - 1 szt 
* realizacja - od 3 do 14 dni roboczych
* TOWAR PRODUKOWANY POD ZAMÓWIENIE INDYWIDUALNE

PRZY ZAMÓWIENIU PANELI DUNES POWYŻEJ 600 ZŁ WYSYŁKA GRATIS !!!

21,38 zł - 5%
22,50 zł
Ilość

 • Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone. Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone.
 • Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass). Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass).
 • Krótki czas realizacji zamówień.
                                                 ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? 
MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ Krótki czas realizacji zamówień. ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ

Panele ścienne 3D pozwalają na stworzenie oryginalnej aranżacji wnętrza, można połączyć je ze sobą na dowolnej przestrzeni ściennej. Montaż paneli sprawia, że ich trójwymiarowy wygląd nadaje  pomieszczeniom nowego charakteru. Wykonane ze specjalnego gipsu wzmocnionego włóknem szklanym. Panele są nietoksyczne i nie zawierają lotnych związków mineralnych, są całkowicie niepalne. Złącza paneli są ze sobą sklejane i szlifowane aż do uzyskania jednorodnej powierzchni. Panele Dunes nadają się do użytku wewnętrznego, gdzie nie występują duże wahania temperatur. Nie zaleca się montowania paneli na ścianach dłuższych niż 10mb i powierzchni większej niż 35m2 bez zastosowania dylatacji,ponieważ na większych ścianach mogą powstawać drobne pęknięcia w miejscach łączenia płyt. 

Powyższe wymiary paneli mogą ulec zmianie w zależności od partii/serii produkcyjnej. Panele dostarczane są w wersji surowej,gotowej do montażu. 

       logo     INSTRUKCJA MONTAŻU PANELI DUNES HEXAGON

INFORMACJE TECHNICZNE: 

 

Waga        

ok.2 kg

Kolor

biały

Wysokość

38 cm

Szerokość

44 cm

Grubość

3,5 cm

Tworzywo         

gips wzmocniony włóknem szklanym

Montaż

klej KLEJ DO PANELI DEKORACYJNYCH HEXAGON

      

 - do malowania polecamy farbę TEKNOS FUTURA AQUA 40

 

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA ODNOŚNIE DODATKOWYCH RABATÓW, MONTAŻU, WYPOŻYCZENIA PRÓBEK, POMOCY W DOBORZE PRODUKTÓW PROSIMY O KONTAKT :

                                                      TEL. 730716338

                                                      E-MAIL: biuro@dekoratornia.net.pl

DUNES

Specyficzne kody