• Obniżka
SM NMC NOMASTYL
 • SM NMC NOMASTYL

LX141 LISTWA PRZYSUFITOWA NMC 10,5 x 9,5 x 200 cm

LISTWA PRZYSUFITOWA NMC LX141 - o esowatym kształcie, stanowi dekorację pasującą do większości pomieszczeń.  Gzyms wykonany z polistyrenu ekstrudowanego, gładki, pokryty farbą podkładową, do malowania na dowolny kolor. Listwa doskonale sprawdza się jako element maskujący nierówności i pęknięcia w miejscu łączenia się ściany z sufitem pozwalając na praktyczne i estetyczne wykończenie wnętrza. Produkt odporny na promienie UV i działanie wilgoci. Dekoracja jest lekka i łatwa w montażu.

Cena 1 szt.  listwy o długości 2 mb

*minimalne zamówienie tego produktu  - 10 szt (możliwość zakupienia mniejszej ilości przy jednoczesnym zamówieniu innych profili NMC)
* realizacja - do 3 dni roboczych

PRZY ZAMÓWIENIU SZTUKATERII NMC POWYŻEJ 200 ZŁ WYSYŁKA GRATIS !!!

18,94 zł - 7,5%
20,48 zł
TWORZYWO
WYSOKOŚĆ
SZEROKOŚĆ
RODZAJ PRODUKTU
Ilość

 • Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone. Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone.
 • Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass). Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass).
 • Krótki czas realizacji zamówień.
                                                 ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? 
MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ Krótki czas realizacji zamówień. ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ

Listwy przysufitowe  NMC LX  to seria listew wykonanych z polistyrenu ekstrudowanego.  Listwa przysufitowa stanowi zarazem element funkcjonalny i dekoracyjny. Profile posiadają gładką powierzchnię, przeznaczone do malowania na dowolny kolor farbami pozbawionymi rozpuszczalników np. emulsyjnymi, silikonowymi, akrylowymi lub lateksowymi. Montaż listew sprawia, że całe pomieszczenie zyskuje nową estetykę. Dekoracja doskonale sprawdza się jako element maskujący nierówności i pęknięcia w miejscu łączenia się ściany z sufitem pozwalając na praktyczne i estetyczne wykończenie wnętrza. Produkt jest lekki, łatwy w montażu.

logo

INFORMACJE TECHNICZNE: 

 

Kolekcja

NMC LX

Wysokość

10,5 cm

Szerokość

9,5 cm 

Długość

200 cm 

Tworzywo

Polistyren ekstrudowany

Montaż

klej ADEFIX NMC

 

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA ODNOŚNIE DODATKOWYCH RABATÓW, MONTAŻU, WYPOŻYCZENIA PRÓBEK, POMOCY W DOBORZE PRODUKTÓW PROSIMY O KONTAKT :

                                                      TEL. 730716338

                                                      E-MAIL: biuro@dekoratornia.net.pl

NMC

Specyficzne kody