• Obniżka

P8018 KROME - 8 x 1,8 x 240 cm

LISTWA PRZYPODŁOGOWA KROME P8018 - twarda, gładka, wykonana z polistyrenu o dużej gęstości.  Odporna na uderzenia,  promienie UV, działanie wilgoci i wody. Doskonała do zakrycia  nierówności i kabli. Profile są łatwe w montażu, pomalowane na biało, do malowania na wybrany kolor.

Cena 1 szt.  listwy o długości 2,4 mb

*minimalne zamówienie tego produktu  - 1 szt 
* realizacja - do 2 dni roboczych
ZAPYTAJ O RABAT !

PRZY ZAMÓWIENIU SZTUKATERII POWYŻEJ 200 ZŁ WYSYŁKA GRATIS !!!

39,85 zł - 10%
44,28 zł
TWORZYWO
WYSOKOŚĆ
SZEROKOŚĆ
RODZAJ PRODUKTU
Ilość

 • Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone. Twoje zakupy i dane są w pełni zabezpieczone.
 • Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass). Szybkie, bezpieczne i różne metody płatności (VISA, MasterCard, MasterPass).
 • Krótki czas realizacji zamówień.
                                                 ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? 
MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ Krótki czas realizacji zamówień. ZNALEŹLI PAŃSTWO SZTUKATERIĘ W INTERNECIE W NIŻSZEJ CENIE ??? MY PRZYGOTUJEMY JESZCZE LEPSZĄ OFERTĘ

LISTWY KROME to funkcjonalność i uniwersalność zapewniająca szeroki zakres zastosowań. Listwy doskonale sprawdzają się jako element maskujący nierówności powierzchni oraz ukrywający kable, pozwalając na praktyczne i estetyczne wykończenie wnętrza, niwelujące wszelkie niedoskonałości. Profile pomalowane są na biało, przeznaczone do malowania na dowolny kolor.

 

INFORMACJE TECHNICZNE: 

 

Kolekcja

KROME

Wysokość

8 cm

Szerokość

1,8 cm 

Długość

240 cm 

Tworzywo

Polistyren o dużej gęstości

Montaż

klej Soudal 49A

 Instrukcja montażu

Lista niezbędnych narzędzi:

 • Piłka ukośnica lub piłka ręczna w skrzynce uciosowej
 • Pistolet do kleju
 • Miarka stolarska
 • Taśma malarska
 • Szpachelka do rozprowadzenia akrylu
 • Kątomierz

Sugerowany klej: Soudal 49A

Przed montażem : Bardzo ważne jest przygotowanie ściany i podłogi. Przystępując do montażu sztukaterii należy sprawdzić czy podłoże jest czyste, suche oraz odtłuszczone. Należy pousuwać ze ścian starą farbę, tapetę i szpachlę gipsową. Jeśli podłoże jest przygotowane, możesz przejść do kolejnego etapu, czyli montażu.

Montaż : Sztukaterię możemy docinać pod kątem od 45º do 90 º. Do docięcia listew używamy piły ukośnicy. Tarcza powinna być przystosowana do tworzyw sztucznych i charakteryzować się jak największą ilością zębów na cal. Możemy również użyć piłki ręcznej w skrzynce uciosowej.

Wyznaczając kąt do docięcia będziemy potrzebowali kątomierza. Sztukateria jest mocowana za pomocą, kleju który trzeba nałożyć specjalnym wyznaczonym miejscu z tyłu listwy. Sugerowane jest nakładanie go na całej powierzchni. Na łączenie listwy również należy nałożyć klej.

Po zamontowaniu listew wskazane jest zakrylowanie szczelin listwy za pomocą akrylu lub kleju do sztukaterii. Dzięki wykonaniu tej czynności otrzymamy estetyczne połączenie pomiędzy ścianą a listwą.

Listwy można malować farbami ściennymi lub takimi, które nie posiadają rozpuszczalników.

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA ODNOŚNIE DODATKOWYCH RABATÓW, MONTAŻU, WYPOŻYCZENIA PRÓBEK, POMOCY W DOBORZE PRODUKTÓW PROSIMY O KONTAKT :

                                                      TEL. 516580192

                                                      E-MAIL: biuro@dekoratornia.net.pl

  

KROME

Specyficzne kody